"לצאת לאור"

אילן הייטנר
רעיונות גדולים במילים פשוטות

ההרצאה

למי מיועד?

לאירגונים שרוצים הרצאה לא שיגרתית, מצחיקה, כנה ובועטת.

לאירגונים שרוצים לתת לעובדים שלהם כלים והשראה לפרוץ דרך.

לכל אירגון שרוצה לגבש, לחבר, לרגש ולתת בוסט מוטיבציה והשראה לעובדים.

לפרטים נוספים

אז מה נעשה?

אספר לכם איך המילים הראשונות שכתבתי בחיי, בגיל 26, הפכו לאחד מרבי המכר הגדולים במדינה לאחר שכל ההוצאות לאור סירבו להוציאו. איך שומרים על הכוחות, על האמונה, איך מפתחים אומץ?

איך כתבתי וביימתי ואפילו צילמתי חלק מאחד מסרטי הפולחן האהובים בישראל (חוכמת הבייגלה) מבלי ללמוד אף אחד מאלו- נבין יחד מה מניע אותנו לעשייה ומה הדרך הנכונה להגיע להצלחה. מה היא הצלחה דרך אגב?

איך הפכתי בגיל 37 מנרקומן ריגושים שלא מסוגל לשחזר שום חוויה פעם שנייה, למורה ליוגה ,נשוי ואבא ל- 4 ילדים- השינוי תלוי רק בנו!

אספר על הכישלונות ועל המאבקים ועל סגירת אפליקציות ועל איך אפשר לפעול מדי יום כדי לא להפוך להיות זקנים ממורמרים!!

ואיך זה נראה בפורמט סדנא?

במילים פשוטות וכנות, אסביר איך מזמנים השראה, ולמה לא צריך לרוץ לחפש אותה בשום מקום. איך מביאים את האנשים להגיע לעבודה עם יותר אומץ, יותר העזה, ובעיקר יותר פתיחות זה כלפי זה.
לעיתים, שנים רבות יושבים אנשים זה לצד זה, או חדר ליד חדר, ולא מכירים זה את זה כמו לאחר תרגיל כתיבה אחד שיינתן בסדנא. שיתוף הטקסטים האישיים בקבוצה מוביל מיד לתחושת אחדות עם הכותב, הלב נפתח אליו, יוצא אליו.
פתאום נופלת ההבנה שגם יוסי מנהל חטיבת האשראי הקשוח והרגזן הוא רגיש ומצחיק ומתוק, וגלית העצבנית היא הבן אדם הכי מצחיק בתבל,
ורונית ממש רוצה לחבק את דני שיושב חדר לידה ובקושי אמרו שלום זה לזה 3 שנים.
וגיא יגיד לשרון בהתלהבות "איך ורד קרעה אותי, נקרעתי ממך ורד, איך לא אמרת שאת כותבת?!"
והיא תענה, "ואיך לא אמרת שאתה יתום מגיל 5, שאתה גרוש 3 פעמים, שאתה נשוי מגיל 18"

"שאתה קיבוצניק", "שאת יתומה", "שהיית דוס ושחזרת בשאלה", "שעלית לארץ בגיל 18 כחייל בודד".
מיליון נושאי שיחות חיבור וקשר נפתחים בסדנת יצירת מוטיבציה ושינוי באמצעות כתיבה.

הערב יהיה מרגש, מצחיק, מאחד. לא עוד סתם ערב בו צחקנו אך שכחנו למחרת. יהיה מרענן, כיפי, מדליק. ערב בו יפלו אסימונים. ערב בו נחבב את עמיתנו, נהנהן להם לשלום כמה פעמים כשניפרד מהם, שנלווה אותם לאוטו שלהם בחניון. שאנשים ברכבים שיחלפו על פנינו יראו צלליות של אנשים שמחים, אנשים שניכר שיצאו מאירוע נוגע, מטלטל, מענג. הבעיה היחידה בערב החברה היא שאילן לא תמיד פנוי, לעיתים יש לו קלקולי קיבה, לעיתים לילדיו יש קלקולי קיבה, לאשתו יש כאבי מחזור לא פשוטים, ולעיתים הוא גם עסוק בחיטוט באף שלא ניתן לדחותו.

חיבור בין מה שהמנכ"ל רוצה לבין מה שהעובד רוצה

גובה עיניים, כיף, שכונה, תכלס, צחוק, אנרגיה, בוטות
גיבוש, חיבור, היכרות עמוקה, שמחה

מנהלים חסר להם לשתף את רגשותיהם. ככל שהאדם בכיר יותר כך הוא מסתיר יותר את רגשותיו. "הכל בסדר" אצלו תמיד. בבית, במשפחה, בתפקיד שהוא ממלא, בכל תחום. לכן הרצאתו של אילן כה משחררת ומצחיקה, הנה אני לא לבד, גם לאילן קשה בעבודה, גם הוא שונא את אשתו, גם הוא עצוב כשחבר שלו מרוויח מלא כסף, גם לאילן האומן החופשי והמאושר יש בוס ויש גבולות ואפילו גבולות אלו הן מקור ההשראה שלו!!!  

מי אני?

לפרטים נוספים

אילן הייטנר, 80 קילו של רצון להכיר תודה, להאמין בטוב ולאהוב יותר את אשתו 

(לפי דיווחיו עלה לפחות ב 30 אחוז ב10 השנים האחרונות).

בעל תואר B.A בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב, כתב שישה רבי מכר שמכרו מעל 500,000 עותקים, מעביר סדנאות של יצירת שינוי באמצעות כתיבה ולאחרונה
 אף החל לתלוש שערות שיבה מאפו.

משמש כמורה ליוגה במרכז שיווננדה מזה 10 שנים, אב לארבעה ילדים, ביים וכתב שני סרטים, השני נכשל, לא מזמן חזר ממסע של שנה בעולם עם אשתו וארבעת ילדיו, הספר האהוב עליו ביותר נכתב במהלך מסע זה (אליו יצאו בשל איומי אשתו אלונה בגירושין כי טענה שהוא בלחץ כלכלי נוראי ולא רואה אותה מספיק).

לפרטים נוספים ובדיקת פניות:

או אצל:

תלחצו... זה מצלצל.

נראה ב...